Sektörden Bilgiler


04/09/2022

Neden Yeni Kağıt Makineleri Tercih Ediliyor?

İyi bir işletme organizasyonu yapıldığında Birinci El Kağıt Makineleri yatırım getirileri gerçekten çok iyi sonuçlar verebilmektedir. Ya bu makineler kurulumdan sonra iyi bir şekilde işletilemez ise! Birinci el kağıt makineleri, son yıllara ait teknoloji ekipmanlarla donatılmış, otomasyona dayalı ................tıklayınız!

08/08/2022

Neden İkinci El Kağıt Makinesi Tercih Edilir?

Kağıt üreticileri bünyesinde proje yönetimi ve proje danışmanlığı olarak hizmet veren proje grubu ile yaptığımız sohbetlerde en çok ikilemde kaldığımız konulardan biri de kağıt makinesi tercihinde "birinci el" ya da "ikinci el" seçimlerinden hangisinin daha doğru olduğu fikri çok konuşulmaktadır. Y ................tıklayınız!

26/12/2021

Hayat Kimya Rusya'da kurduğu TM9 yatırımının Start-Up'ı

Valmet firması 22.Temmuz.2020 tarihinde Hayat Kimya firmasının 70.000 ton/yıl kapasiteli temizlik kağıdı üretecek makinesinin tedarikçisi olduğunu duyurmuştu. Hayat Kimya firmasının Rusya'da Moskova yakınlarındaki tesisine kuracağı ve üçüncü temizlik kağıdı makinesi olan TM9 için 5,6 m. genişliğin ................tıklayınız!

20/12/2021

Kıvanç Tekstil Firmasının Kağıt Sektörü İçin Yapacağı Yatırım Şekillenmeye Başladı

Valmet firması web sitesindeki 15.Aralık.2021 tarihli yayını ile Eski Kağıt(OCC), Hamur Hazırlama hatları ve otomasyon ve servisleri ile birlikte Karton Üretim hattı için tedarikçi olduğunu açıklamıştır. Kıvanç Tekstil firmasının yeni karton üretim hattının(PM1) yüksek kalite test liner ve fluting k ................tıklayınız!

13/10/2021

Yeni mi İkinci El mi?

Kağıt sektörüne yatırım yapmak istiyorsanız alacağınız aklınıza gelecek sorulardan biri de "kağıt makinesinin yeni mi ya da ikinci el makine olsun?" şeklinde olacaktır. Bu sorunun cevabı esasında vizyonunuz ile cevaplanmalıdır "Sektörde gelecekte nerede olmak istiyorsunuz?". Öncelikle yeni ve ikinci ................tıklayınız!